אודות

אודות

סטודיו כנרת ברקוביץ הוא סטודיו בוטיק אדריכלי הממוקם ברמת השרון, הסטודיו הוקם ע"י כנרת ברקוביץ, בוגרת הטכניון בהצטיינות. (1991).

הסטודיו מתמחה בתכנון אדריכלי ועיצוב פנים של בתים ודירות ברמה הגבוהה ביותר, לצד תכנון מחדש של בתים ודירות קיימים. בנוסף, הסטודיו נותן מענה כולל ללקוחותינו בעולם המתכננים את ביתם בישראל.

אנחנו מאמינים שבית הוא המקום שיותר מכל אמור לשקף את מי שאנו. בבית אנחנו עטופים ביופי שמדבר בשפה שלנו. זהו מקום של שלווה והרמוניה, הפינה שבה אנחנו יכולים להתרווח ולנוח.

הסטודיו שואף למקסם את הנתונים הקיימים כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עבור לקוחותינו. אנחנו דוגלים בתכנון בלתי מתפשר, שמעניק תשומת לב רבה לאיכויות המיוחדות של המקום ולחלומות ולצרכים של הלקוח.

הסטודיו מציע מעטפת תכנון שלמה, מהתכנון הראשוני ועד לפרטים הקטנים של הנגרות. אנו מעורבים בכל שלב של הפרויקט: מהשלבים הרעיוניים, דרך התכנון האדריכלי, עיצוב הפנים, הבניה ועד להשלמה המוצלחת של הפרויקט.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.